www.cvonline.hu

Megmunkálási mérnök 5D marási területre

  • A hirdetés 1111 napja lejárt
Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Megmunkálási mérnököt 5D marási területre.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • 5D marással kapcsolatos új technológia bevezetése,
  • A marási folyamat kialakítása, irányítása, nyomon követése,
  • Forgácsolási feladatok ellátása,
  • Termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása,
  • Belső selejtek csökkentése,
  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása,
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépészmérnök végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • 2-3 éves megmunkálási mérnöki tapasztalat,
  • Több tengelyes marógép ismerete,
  • Magabiztos német nyelvtudás,
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • Kreativitás és nyitottság az újra,
  • Három hónapos németországi betanulás vállalása.

Nyelvismeret: Német, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02mm5D