www.cvonline.hu

Megmunkálási gyártómérnök

  • A hirdetés 1227 napja lejárt
Multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Megmunkálási gyártómérnököt.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • Megmunkáló berendezések telepítése, beüzemelése, felügyelete;
  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása;
  • Termelési folyamatok / technológia meghatározása és optimalizálása;
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése;
  • Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása;
  • Munkatervek létrehozása, karbantartása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépészmérnök végzettség

Tapasztalat:
  • Gépészmérnöki - gépgyártás technológiai szakirányú - végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat;
  • Legalább 2 éves sorozatgyártásban szerzett gépgyártás technológusi tapasztalat;
  • Jártasság fémforgácsolási technológiákban (esztergálás, köszörülés)
  • CNC programozási ismeretek;
  • Autóipari gyártási minőségbiztosítási rendszerek ismerete;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Eredményorientáltság, kreativitás.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02mgy

Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves