www.cvonline.hu

MEGMUNKÁLÁSI FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Munkavégzés helye: Pest megye

Partnerünk, autóipari beszállító világszerte több telephellyel rendelkező vállalat, melynek Európában egyetlen üzeme Pest megyében működik. A motor-, és futómű gyártással foglalkozó üzemet 2000-ben alapították. A korszerű és rugalmas együttműködés révén a Japán tradíciók mellett az európai kulturális sajátosságok is ugyanúgy érvényesülhetnek.

A gyártás során a kiváló minőség eléréséhez a munkatársak magas szintű szaktudását elengedhetetlennek tartják. A hatékony munkavégzést viszont harmonikus munkahelyi körülmények megteremtésével és szakmai képzésekkel támogatják. A vállalat mindent elkövet, hogy a termelés a környezetre legkevésbé se legyen ártalmas.

    feladatok:

    A gyártás megmunkálási folyamatának támogatása, gyártási dokumentáció elkészítése

    A termeléshez kapcsolódó folyamatok felügyelete és műszaki támogatása

    Szerszámfelhasználás optimalizálása

    Részvétel a technológiai problémák napi szintű megoldásában

    A selejtszint csökkentésének támogatása

    Technológiai dokumentáció karbantartása

    Oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére, oktatások lebonyolítása

    elvárások:

    Gépészmérnöki végzettség

    Megmunkálás területen szerzett tapasztalat

    Közép szintű angol nyelvtudás

    CNC programozási ismeretek

    Számítógép felhasználói szintű ismerete,

    Felelősségteljes munkavégzés

    Műszaki beállítottság és analitikus gondolkodásmód

    Amit kínál:

    Versenyképes alapbér

    Cafeteria

    Átlagosnál magasabb bejárási költségtérítés

    Teljesítményalapú bónusz

    Kedvezményes étkezés

    Multinacionális vállalati kultúra mellett családias légkör

    Hosszú távú munkalehetőség

    Amit az Enloyd kínál:

    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

    Jelentkezésétől egészen a belépésig t&aacu

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés