www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.14.
Hirdetés azonosító: 1101002
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MEGMUNKÁLÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, hatékonyságnövelés és selejtcsökkentés
  • Költséghatékonysági elemzések készítése
  • Termékbevezetésben való részvétel
  • Fanuc, Siemens vezérlőjű gépek programozása
  • A termékek gyártásához szükséges műszaki dokumentációk elkészítése, kezelése
  • Technológiai folyamatok fejlesztése, technológia adatbázis folyamatos karbantartása
  • Egységesített munkafolyamatok, leírások folyamatos karbantartása, frissítése
  • Normaidő meghatározása, nyomon követése
  • Jelentések készítése

Elvárások:
  • Gépészmérnök diploma
  • Termelő vállalatnál, fémforgácsolás és fémmegmunkálás terén, sorozatgyártásban szerzett legalább 5 éves gyártástechnológiai tapasztalat,
  • CNC programozási gyakorlat (Fanuc, Siemens Sinumerik 840D)
  • CAD/CAM tervezői ismeretek
  • Felelősségteljes, elkötelezett munkához való hozzáállás,
  • Önálló, kreatív munkavégzés

Előnyt jelent:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • ISO TS 16949-es szabvány ismerete előnyt jelent a kiválasztás során

Munkavégzés helye: Cegléd

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest