www.cvonline.hu

Megelőző karbantartó

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Multinacionális autóelektronikával foglalkozó partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező új munkavállalót az alábbi pozícióba:

(BUD 382)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Műszakon kívüli gépeknél megelőző karbantartási munkák meghatározott időközönkénti elvégzése (gépek ellenőrzése, átvizsgálása, javítása stb.)

  • Karbantartási munkák adminisztrációja

  • Munkavégzés után a terület üzemképes, tiszta átadása

  • Javaslattétel a karbantartási munkák fejlesztése, új gépek beszerelésének segítése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (elektronikai / mechanikai / mechatronikai)

  • 4-5 év karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat

  • Önállóság, precizitás

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés, multinacionális környezet

  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények

  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

  • Multinacionális környezet, fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

  • Műszakrend: 1 műszak, heti 40 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése a e-mail címre vagy jelentkezzen telefonon a 20/252 1411-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!