www.cvonline.hu

Megbízhatósági mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.01.
Hirdetés azonosító: 750699

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Megbízhatósági mérnököt keresünk.

Feladatok:

Elektromos vezérlőkészülékek élettartam és validációs tesztjeinek tervezése és tesztparamétereinek meghatározása nemzetközi és vevői szabványok valamint élettartam modellek alapján
Vezérlőkészülékek környezeti terheléseinek felmérése és számszerűsítése a tényleges alkalmazási körülmények figyelembe vételével
Együttműködés belső és/vagy külső partnerekkel (pl. főiskolákkal, kutatási intézményekkel)
Elektromos vezérlőkészülékek meghibásodási módjainak vizsgálata és öregedési modellek felállítása
Rendszeres kapcsolattartás nemzetközi fejlesztőcsapattal és tesztprogramok koordinálása
Jelentések és jegyzőkönyvek összeállítása német vagy angol nyelven

Elvárások:

Befejezett felsőfokú tanulmányok fizikus, gépész- vagy villamosmérnöki szakirányon
Alapos ismeretek a következő anyagismereti területek egyikén: elektrokémiai öregedés, korrózió, törésmechanika, fáradás és kúszás
Műszaki statisztikai ismeretek (pl. mérési sorok statisztikai elemzése)
Analitikus gondolkodás, csoportban való munkavégzés képessége, szociális kompetencia
Jó angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka Széleskörű Cafeteria juttatások
Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég termékeiből
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Németországi tréning és betanulás
Versenyképes jövedelem
Nemzetközi munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a