www.cvonline.hu

Megbízhatósági mérnök (Budapest)

  • A hirdetés 1348 napja lejárt

Nemzetközi hátterű partnercégünk budapesti egységébe keresünk Megbízhatósági mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Megbízhatóság vizsgálatai és élettartam-prognózisai a járműben történő alkalmazás figyelembevételével.
  • Tudományos alapok létrehozása vezérlőkészülékek élettartam szempontjából releváns öregedési paramétereinek számszerű meghatározásához, különösen termikus, nedves és kémiai terhelések mellett.
  • Újszerű bevizsgálási eljárások kifejlesztése a bevizsgálási idő és ráfordítás megtakarítása, ill. optimális műszaki megoldások rögzítése céljából.
  • Együttműködés belső és/vagy külső szervekkel
  • Alkalmas bevizsgálási, szimulációs és/vagy mérési módszerek megállapítása vezérlőkészülék-projektek keretében és minőségi kifogások esetén, és azok gazdaságos alkalmazásának megtervezése kísérő költség-/haszon-vizsgálatokkal. Azok elvégzéséhez alkalmas erőforrások felderítése, megbízásba adása és az eredmények értékelése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Ismeretek elméleti és kísérleti élettartam-szimulációban és élettartam-vizsgálatban
  • A matematikai statisztika ismerete
  • Tapasztalatok fizikai leletezésben (elsősorban elektr. Készülékek és azok komponensei)
  • Analitikus gondolkodás, csoportban való munkavégzés képessége, szociális kompetencia
  • Jó angol és/vagy német nyelvismeret

Ajánlatunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Külföldi tréning és betanulás
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet