www.cvonline.hu

Medical Science Liaison - Diabetológia

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.05.
Hirdetés azonosító: 1044085

Egyedülálló álláslehetőség nyílt innovatív gyógyszeripari partnerünknél!

Medical Science Liaisont keresünk Nyugat - Magyarország területére Diabetológiai üzletágba.

Ha tudományos pozícióban szeretnéd folytatni a pályafutásodat és érdekel a diabetológia, ez a pozíció neked szól!

Feladatok:

- Kapcsolattartás a véleményformáló szakemberekkel, orvosokkal, diabetológusokkal
- Tudományos orvosi kutatások értelmezése, feldolgozása
- A cég reprezentálása kongresszusokon és konferenciákon
- Piaci lehetőségek azonosítása, helyi tudományos stratégia fejlesztése
- Az értékesítői csapat tudományos támogatása és tréningelése

Elvárások:

- Orvosi vagy gyógyszerészi végzettség (PhD tanulmányok előnyt képeznek)
- Szakorvoslátogatói, KAM, Medical Advisor vagy Medical Science Liaison pozícióban szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Diabetológusokkal való kapcsolatrendszer előnyt képez
- Kiváló kommunikációs készségek
- Tanácsadói hozzáállás
- Budapesti vagy Nyugat-Magyarországi lakóhely

Amit kínálunk:

- támogató környezet
- innovatív, jó hírnevű, piacvezető cég
- folyamatos fejlődési lehetőségek
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján