www.cvonline.hu

Medical Call Center Manager

  • A hirdetés 1258 napja lejárt

Nemzetközi, egészségügyi szolgáltatást nyújtó ügyfelünk számára vezető munkatársat keresünk Budapestre:

Követelmények:

  • egyetemi végzettség
  • minimum három éves call center vezetői tapasztalat
  • egészségügyi értékesítési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás (szóban és írásban egyaránt)
  • kiemelkedő eredmények call center csapat vezetésében, fejlesztésében, motiválásában, képzésében
  • tapasztalat tréningek, képzések tartásában
  • kiemelkedő kommunikációs készség, professzionális ügyfélkezelés
  • ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Feladatok:

  • medical call center csapat felállítása, vezetése, fejlesztése, motiválása
  • értékesítési célok meghatározása, elérése; bónusz és motivációs rendszer koordinálása
  • tréningek, képzések szervezése és megtartása
  • kampányok levezénylése, értékelése
  • értékesítési, kampány hatékonysági, illetve ügyfél elégedettségi KPI-ok betartása/elérése
  • a napi call center operáció működtetése, a munkafolyamat folyamatos ellenőrzése
  • kapcsolattartás más országok call center supervisor kollégáival, információcsere és tudás/tapasztalatcsere a csoporton belül
  • a call centerben fellépő problémák gyors és hatékony kezelése, a működés javítása, hatékonyabbá tétele
  • marketing osztállyal való együttműködés piackutatási projektekben
  • riportok, elemzések, prezentációk készítése
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!