www.cvonline.hu

Medical Call Center Consultant

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

Nemzetközi, egészségügyi szolgáltatást nyújtó ügyfelünk számára munkatársakat keresünk Budapestre:

Követelmények:

  • egészségügyi, természettudományi felsőfokú végzettség
  • értékesítési tapasztalat gyógyszeriparban vagy egyéb egészségügyi területeken
  • angolnyelv-tudás
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • professzionális ügyfélkezelés; türelmes, nyitott személyiség
  • eredményorientált munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • kimenő hívások kezdeményezése, értékesítési célok elérése
  • ügyfelek udvarias, pontos tájékoztatása az őssejtlevételről, tárolásról, folyamatról, árakról
  • bizonytalan ügyfelek támogatása a döntési folyamatban
  • a teljes értékesítési folyamat komplex, önálló kezelése
  • folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal
  • felmerülő reklamációk, kérdések kezelése, megválaszolása
  • a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, riportálás
  • meglevő ügyfélkapcsolatok ápolása (follow-up)
  • marketing és sales akciók/projektek támogatása
  • képzéseken, tréningeken való aktív részvétel
  • az értékesítési folyamat hatékonyságának és minőségének folyamatos javítása
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!