www.cvonline.hu

Medical advisor - Vakcinológia

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.26.
Hirdetés azonosító: 960282
lejárt

TOP 10-es innovatív multinacionális gyógyszercég számára keresünk vakcinológia területére orvostanácsadói pozícióba egy szakembert a vállalat oltási portfoliójának az orvosszakmai képviselésére:

Feladatok:

• A kiemelt véleményformálókkal ( vakcinológusok, gyermekorvosok, infektológusok, gyermek háziorvosok, immunológusok ) való szakmai kapcsolattartás a termékekkel kapcsolatban
• Szakmai ismeretek továbbfejlesztése
• Hazai és nemzetközi rendezvényeken való megjelenés, előadástartás
• A vállalat sales csapatának a szakmai trainingelése
• Promóciós anyagok orvosszakmai értékelése és jóváhagyása
• Kapcsolattartás a vállalat társosztályaival a vakcinológiával felmerülő kérdések kapcsán (pharmacovigilancia, compliance, drug safety)

Elvárás:

• Orvos végzettség
• Szakvizsga és/vagy klinikai tapasztalat az alábbi területek egyikén: vakcinológia, infektológia, gyermekorvoslás, immunológia, háziorvoslás
• Vakcinológiai termékekkel szerzett tapasztalat
• Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás
• Számitógépes ismeretek
• Kimagasló kommunikációs és prezentációs készségek
• Cross-functional és dinamikus személyiség
• Lakhely tekintetében rugalmasak

Egy kihívásokkal teli lehetőség lehet egy olyan szakorvos számára aki szeretne átlépni a gyógyszeripar területére, hiszen nem várnak el gyógyszeripari tapasztalatot, sokkal inkább fontosabb számukra a szakmaiság és a területettel kapcsolatos tapasztalat. A vállalat kimagasló kompenzációs csomagot, nemzetközi munkakörnyezetet, rugalmasságot és folyamatos szakmai fejlődést kínál.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését kérem az önéletrajza elküldésével jelezze felém a hírdetésen vagy a E-mail cím megjelenítése-n keresztül.• Lakhely tekintetében rugalmasak
Munkavégzés helye: Budapest