Médiatanácsadó / területi üzletkötő (BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYE)

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Az Link megjelenítése (vezető európai médiavállalkozás online / mobil / print területen 11 országban, összesen 1300 alkalmazottal) magyarországi leányvállalata az Link megjelenítése , akinek piacvezető termékei az üzleti kommunikáció során ma már nélkülözhetetlen eszközök, innovatív és sokrétű médiaajánlatának értékesítésére keres új kollégákat.

Kínált pozíció:

Médiatanácsadó / területi üzletkötő

Feladatok:

- komplex médiaajánlat (online / mobil / print) bemutatása és értékesítése, cégek, vállalkozók és intézmények számára

- a széleskörű termékpalettából (Google optimalizált online cégkeresők és honlapok, Google AdWords kampányok, mobil applikációk, print cégkatalógusok) az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb ajánlat összeállítása

- ügyfelekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás

- meglévő ügyfélkör ápolása és bővítése

- személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása

Amit leendő kollégánktól elvárunk:

- minimum középfokú végzettség

- tárgyalóképes kommunikáció

- üzleties megjelenés

- számlaképesség

- eredmény- és ügyfél-orientáltság

- önálló munkaszervezés

- saját gépjármű

- hirdetési piacon vagy média termék direkt értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent a pályázatok elbírálásánál

Amit kínálunk:

meglévő törzsügyfelek – védett területi felosztás

- start - támogatás új kollégáink részére

- lakóhelyhez közeli működési terület

- előkészített prezentációs és egyéb értékesítést támogató anyagok

- telemarketing támogatás a tárgyalási időpontok egyeztetésére

- aktív segítség az értékesítésben

- tréningek, szakmai továbbképzések

Amennyiben a fenti feltételeknek megfelel és alkalmasnak érzi magát a feladatok ellátására kérjük jutassa el a megadott e-mail címre fényképes szakmai önéletrajzát: