www.cvonline.hu

Médiatanácsadó - területi képviselő

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Úgy érzi, hogy Ön jó értékesítő? Jó céges kapcsolatokkal rendelkezik? Akkor nálunk a helye!

A 25 éves MTT MEDIA KFT, keres

Médiatanácsadó – értékesítő munkatársakat

 Feladatok:

Átfogó médiaajánlat, online és nyomtatott megjelenések- hirdetések értékesítése, cégek, vállalkozók és intézmények számára.

széleskörű online és offline média termékeink (Google optimalizált Link megjelenítése Link megjelenítése, weboldal készítés, Google AdWords kampányok, Facebook kampányoknyomtatott Aranyoldalak és Telefonkönyv hirdetések) értékesítése.

személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása - MEGLÉVŐ ÜGYFÉLKÖR

- új ügyfelek felkutatása, illetve személyes megkeresése

- napi munkavégzés adminisztrációja online rendszerben

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség

- direkt értékesítői tapasztalat

- számlaképes - vállalkozó

- saját gépjármű

- előnyt jelent: széleskörű hirdetési piac ismeret, kiterjedt kapcsolatrendszer

- üzleties megjelenés és határozott fellépés

- tárgyalóképes kommunikáció

Amit nyújtunk:

- kialakított ügyfélkör

- rugalmas munkavégzés

- teljesítményarányos juttatás

- telesales támogatás a tárgyalási időpontok egyeztetésében

- aktív segítség az értékesítésben

- előkészített értékesítési anyagok

- szakmai képzés és továbbképzés

- lakhelyhez közeli működési terület

Részleg

értékesítés