www.cvonline.hu

Médiakutató [ST-CBIH02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.02.01.
Hirdetés azonosító: 669560

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközi tematikus kábeltelevíziós társaság. Döntés előkészítéshez és támogatáshoz keresünk hozzájuk kiváló analitikus képességgel rendelkező médiakutató munkatársat.

Feladatok

- A televíziós nézettségi adatok gyűjtése és elemzése
- A régiós televíziós piacon megjelenő új adók/műsorok és azok sikerességének nyomon követése
- A régiós televíziós és műsortrendek figyelemmel követése
- Rendszeres napi / heti / havi riportok készítése
- Prezentációs készítése
- Ad-hoc és speciális kutatások készítése
- Részvétel a rövid-, közép-, és hosszútávú stratégiai tervezésben
- Új TV csatornák felfuttatásának támogatása

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Legalább másfél éves szakmai tapasztalat média iparági, stratégiai tanácsadói, vagy befektetési banki környezetből
- Erős középfokú angolnyelvtudás mind szóban, mind írásban
- Erős felhasználó szintű informatikai ismeretek (Excel, PowerPoint)
- Kiváló kommunikációs készség
- Analitikus gondolkodás

Előny

- TV társaságnál megszerzett releváns tapasztalat

Egyéb

Amit Megbízónk kínál:

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Régió