www.cvonline.hu

Médiaértékesítési vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 960378

Megbízható, stabil háttérrel rendelkező médiapartnerünk megbízásából keresünk a z alábbi munkakörbe:

munkakörbe.

Jelentkezzen, ha:

  • affinitást érez médiafelületek  és ehhez rendelt szolgáltatások ügyfelek részére történő bemutatására  szakmai tárgyalások keretén belül,
  • a meglévő partnerekkel újra tudja hasznosítani a meglévő kapcsolatokat,
  • értékesítési stratégia kidolgozásában van tapasztalata,
  • lételeme a  kommunikációi és kapcsolatkiépítés,
  • igényli a munkavégzés során a változatosságot és az önállóságot,
  • meglévő munkája mellett rugalmasan  szeretne tevékenykedni (főállásra is van lehetőség),
  • kitűnő érzéke van az érdeklődés felkeltésére.

Elvárásaink

  • legalább 3 éves értékesítési tapasztalat (ha nincs, akkor legyen elszánt és proaktív),
  • médiában szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • saját munkára való igényesség,
  • pozitív, eredményorientált szemlélet,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, magas szintű kommunikációs készség, csapatszellem ,
  • számlaképesség

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség, fix részel,
  • egy stabil rádiós cég biztos háttere,
  • lelkes, fiatalos, profi  csapat, barátságos munkakörnyezet,
  • rugalmasság,
  • teljes vagy részidős elfoglaltság választhatóan

Munkaidő: kötetlen

Ha felkeltette érdeklődését a munkalehetőség, fényképes életrajzát kérjük, küldje el   „POÉRT” referenciakóddal : E-mail cím megjelenítése