www.cvonline.hu

Média-tanácsadó

  • A hirdetés 174 napja lejárt

GOOGLE szolgáltatás értékesítés Média területen

Cégünk, mint a Google magyarországi stratégiai partnere szolgáltatás és print felületek értékesítésére

média-tanácsadó

kollégával bővíti jelenlegi csapatát.

Az Elek’s Team Kft., mint direkt elérésben piacvezető budapesti médiavállalat, a felsőkategóriás print kiadványainak és szerződés alapján az új fejlesztésű Google szolgáltatások üzletkötésére médiafelület értékesítésében, hirdetésszervezésben jártas munkatársat keres sales csapatába.

Amennyiben média ügynökségnél / kreatív ügynökségnél dolgoztál, és megszerzett tapasztalatodat szeretnéd tovább kamatoztatni, vagy ha pályakezdő vagy és egy fiatalos, motivált és jó hangulatú munkahelyen szívesen dolgoznál, sőt a lenti feladatokkal, elvárásokkal is tudsz azonosulni, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • A cég piaci pozíciójának fenntartása, tovább erősítése
  • Saját kiadványok reklám felületeinek értékesítése, partnerek felkeresése
  • A Google speciális szolgáltatásainak értékesítése, új fejlesztésének bemutatása a leendő partnereknek
  • Partnerekkel történő tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés, következetesség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Windows/Office programok ismerete

Előny:

  • Kreatív ügynökségnél, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Meglévő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül a béren felüli havi bónusz
  • Karrierépítés
  • Kreatív munkavégzés
  • Céges telefon, notebook, ipad
  • Termékeink magas színvonala
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben

Akár azonnali munkakezdéssel.

Munkavégzés helye:

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő