www.cvonline.hu

Média értékesítési vezető

  • A hirdetés 543 napja lejárt

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Russmedia Kft. az alábbi feltételekkel keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Hajdú-Bihar megyei jól működő értékesítési csoport irányítása (8-10 fő)
  • Az értékesítési folyamatok felügyelete, fejlesztése, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása és azok bevezetése,
  • Az értékesítők fejlesztése, operatív irányítása és ellenőrzése,
  • Havi és éves tervek teljesítése
  • A helyi piaci feltételek figyelembevételével új termékek stratégiájának kidolgozása, a jövőbeni minőségi és mennyiségi növekedés érdekében
  • Új termékek bevezetése, kampányok koordinálása
  • Piackutatás, a versenytársak piaci helyzetének felmérése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves vezetői munkatapasztalat
  • CRM rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • B kat. jogosítvány
  • Kreativitás
  • Önálló, hatékony munkavégzés

Előny: Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, kimondottan stabil cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Szakmai megbecsülés, hosszú távú személyes fejlődés,
  • Lendületes, kreatív csapat,
  • Versenyképes fizetés és kimagasló juttatási csomag.

Munkavégzés:  Hajdú-Bihar megye

Jelentkezni:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - a pozíció és fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő