www.cvonline.hu

Medenceőr (12.26.) 1436 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1089922
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal győri megbízónk részére keresünk medenceőr munkatársat.

Feladatok:

  • Medencék felügyeletének ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi bizonyítvány

Munkaidő: 12.26. (Hétfő) 8:40-21:00ig

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Diákbér: 1436 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.