www.cvonline.hu
Mechnikus karbantartó (Referenciaszám: PJ3869)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 971202

Dinamikusan fejlődő, százhalombattai autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mechanikus karbantartó

Feladatok:
- A termelő berendezések, termelőeszközök állapotának, működőképességének biztosítása
- Berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, mechanikus karbantartási feladatok elvégzése, belső anyagigénylések összeállításában való együttműködés,
- Munkavédelmi-, környezetvédelmi-, tűzvédelmi előírások betartása
- Együttműködés a termelési egységekkel

Elvárások:
- Középfokú vagy technikusi végzettség
- 2-3 év gyártó cégnél szerzett karbantartói tapasztalat
- Pneumatikai és hidraulikai rajzolvasás ismerete
- 2 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">