www.cvonline.hu

Mechatronikus

  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

Mechatronikust

keresünk Offenburgba középszintű német nyelvtudással, pneumatikai és hydraulikai ismeretekkel, hosszútávra, német bejelentéssel!

Kezdés azonnal, vagy rövid hataridőn belül!

Feladatok:

Gyógyszeripari csomagológépek karbantartásához, javításához és beüzemeléséhez keresünk mechatronikai, elektrotechnikai, vagy bármilyen technikusi végzettséggel es gyakorlattal rendelkező szakembert.

Elvárások:

  • német B1-től
  • szakirányú végzettség
  • releváns tapasztalat
  • biztonságos és minőségi munkavégzésre való elhivatottság
  • túlóra vállalása

Előnyök:

  • kommunikációs német nyelvtudás (B1)
  • az angol nem elég!

Amit kínálunk: 14,- €/ora kezdő, fél év után 16,62,- €/óra, egy év után lehetséges átvétel, közvetlen alkalmazotti munkaviszony!

  • német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel
  • világszínvonalú, modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk
  • segítünk a beilleszkedésben

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával az alábbi e-mail címre várjuk.

Telefonon: +49 781 914828 (munkanapokon: 8:00 – 17:00)

Helyek Külföld
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó
Energetika / Villamosság > Elektromechanikus, Elektrotechnikus
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német