www.cvonline.hu

Mechatronikus karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1023025

Édesipari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Ipari automatikai rendszereket kiépítése, javítása, karbantartása
  • Gyártósori meghibásodások feltárása
  • Utasítás szerint PLC programozás ( IEC 61131) elvégzése
  • Mechatronikai rendszerek, gépek programozása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Pneumatikus, hidraulikus irányítások felépítése, tesztelése, karbantartása

Elvárások:
  • Mechatronikai karbantartó, mechatronikai technikusi végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Folyamatszemlélet
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés + Cafeteria

Előnyök:
  • OMRON, SIEMENS PLC ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • AutoCad ismeret
  • Servo rendszer (Elau, Mayr) ismeret

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
3 műszakos munkarend: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió