www.cvonline.hu

Mechatronikus (gyógyszeripar) - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 840500
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Német megbízónk részére németül jól beszélő mechatronikus szakembert keresünk.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• Baugruppenmontage und Endmontage von Feinwerktechnischen Geräten mit Elektronik baugruppen

• Abnahme und Prüfung des Gesamtsystems

• Durchführung von Fehlersuche und Reparaturen an medizintechnischen Geräten

• Unterstützung in der Ausbildung der Mechatroniker m/w

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Eine abgeschlossene Ausbildung als Mechatroniker/in oder Elektromechaniker/in oder einem ähnlichen Berufsbild

• Erfahrung in der Baugruppenmontage von sensiblen Bauteilen mit hohem elektronischen Anteil

• Erfahrung in der Durchführung von mechanischen und elektronischen Geräte • und Systemprüfungen

• Ausgeprägtes Verständnis für Hygiene und Sauberkeit

• Eine selbstständige und organisierte Arbeitsweise

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy németországi munkaerő-kölcsönző cég.

Egyéb:    • Munkavégzés helye: Laupheim vagy Ulm, Baden-Württemberg

• Munkabér: bruttó 12 eurótól, a német adózási szabályok szerint

• 37 órás munkahét

• 28 nap szabadság (fizetés a szabadnapokra és karácsonyi jutalom csak 6 hónap elteltével)

• Határozatlan idejű munkaszerződés

• Túlóra esetenként előfordulhat

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.