www.cvonline.hu

Mechatronikai tervezőmérnök gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1070316

Partnerünk prémium minőségű elektronikai szoftvereket fejleszt és gyárt. Az elmúlt évtizedekben hosszú távra megalapozta üzleti sikereit, dinamikus növekedését, a ma mintegy 500 alkalmazottjának energiája és odaadása biztosítja a lendületet a társaság sikereihez.
Feladatok:

  • Részvétel az elektronikai gyártó eszközök és gyrásóberendezések részegységeinek tervezésében, a technológiai és konstrukciós tervezési szabályok figyelembe vételével
  • Gyártó eszközök optimalizálása, mechatronikai tervezése Solid Edge-el
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gépészmérnöki szakon
  • Minimum fél év vállalása
  • Valamely tervező szoftver ismerete (elsősorban Solid Edge)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Határozottság, talpraesettség, megbízhatóság

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Cafeteria, sportollási lehetőség, utazástámogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Bicske

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér