www.cvonline.hu

Mechatronikai technológus

  • A hirdetés 45 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • PLC vezérelt rendszerek, készülékek, szerszámok karbantartása
  • hibafeltárás, elhárítás
  • automatizált gyártósorok, villamos készülékek, gépek, eszközök, hálózat javítása, karbantartása, átalakítása, ellenőrzése
  • gépek karbantartásának tervezése, szervezése
  • gépi és technológiai fejlesztések
  • részvétel új berendezések telepítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • PLC programozási ismeretek (Siemens S7, Omron, B&R)
  • ABB robotkezelői és programozói ismeretek
  • hajtás, frekvenciaváltó ismeretek
  • Bosch Rexroth Indra Motion MLC rendszermegoldás ismerete
  • gyártási területen szerzett tapasztalat
  • tapasztalat automatizált gyártósorok (PLC vezérelt) karbantartásában, hiba keresésében, javításában
  • villamos, hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • angol és / vagy német nyelv középfokú ismerete

Önálló, pontos, precíz, munkájára igényes kollégát keresünk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

8060 Mór, Gyár u.6.

Jelentkezési határidő az állásra:

2017.01.20.

Az állás kezdésének várható időpontja:

A pozíció megállapodás esetén azonnal betölthető!

Helyek Mór
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő