www.cvonline.hu

Mechatronikai technikus/ elektroműszerész

  • A hirdetés 310 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Mechatronikai technikus/elektroműszerész

Feladata:

  • Forgácsoló üzemi automatizált rendszerek, robotos alkalmazások üzemeltetése, karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Új alkalmazások kialakításában, fejlesztésében való részvétel, új rendszerek installálása

Elvárásaink:

  • Mechatronikai technikus és/vagy Elektroműszerész
  • Automatizálás, PLC és robot rendszerek ismerete a munkakör ellátásához szükséges

Előny:

  • Finom mechanikai ismeret,
  • CNC vezérlések ismerete
  • Hasonló gépgyártási területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk:

Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola