www.cvonline.hu

Mechatronikai szerelő

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

 Társaságunk a mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyárt nagy bonyolultságú   berendezéseket, azok részegységeit.

Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

 munkakörre keressük új kollégáinkat

Feladatok:

  • Részegységek és részegységekből kész gép elektronikai és mechanikai összeszerelése
  • Összeszerelt gépek elektromos, illetve pneumatikus csatlakoztatása
  • Összeszerelt gépek üzembe helyezése, működésének ellenőrzése
  • Gyártás során felmerült hibák diagnosztizálása, elhárítása, javítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (elektronikai -, mechatronikai területek)
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeret
  • Önálló munkavégzés elektromos rajzok alapján
  • Rugalmasság, csapatmunka, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Mérnöki gondolkodásmód
  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltüntetni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő