www.cvonline.hu

Mechatronikai szerelő

  • A hirdetés 132 napja lejárt

Társaságunk a mikroelektronika részére gyárt nagy bonyolultságú berendezéseket, azok részegységeit.
Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

munkakörre keressük új kollégáinkat

Feladatok:

  • Részegységek és részegységekből kész gép elektronikai és mechanikai összeszerelése
  • Mechatronikai gépek elektromos, illetve pneumatikus szerelése
  • Mechatronikai gépek üzembe helyezése, működésének ellenőrzése
  • Gyártás során felmerült hibák diagnosztizálása, elhárítása, javítása
  • Prototípus gyártás

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (mechatronikai mérnök, villamosmérnök)
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatmunka, jó problémamegoldó képesség
  • Német kommunikáció szintű nyelvismeret

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Mérnöki gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltűntetni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő