www.cvonline.hu

Mechatronikai rendszer üzemeltetési vezető helyettes

Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 988565

Azonnali munkakezdéssel
Feladatok:
  • mechatronikai rendszerüzemeltetési vezető munkájának segítése, támogatása
  • a raktári logisztikai rendszer, szállítópálya rendszer felügyelete,
  • a felmerülő probléma jelzése a vezető felé,
  • karbantartási projektek, javítási munkálatok felügyelete,
  • folyamatos beszámolás, jelentés készítése a mechatronikai rendszerüzemeltetési vezető felé,
  • mindazon tevékenységet köteles ellátni, amelyre munkáltatója, vagy bármely felettese utasítja,
  • A raktári ki és bevételezések során a FIFO elv lehetőség szerinti betartása, betartatása.

Elvárások:
  • min. középfokú műszaki végzettség (mechanikai/elektronikai)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)
  • kiváló kommunikációs –és problémamegoldó képesség,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • logikus gondolkodás,
  • önállóság.

Juttatások:
  • Fix bérezés
  • fejlődési lehetőség,
  • fiatalos, pörgős csapat.

Előnyök:
  • Raktározásban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:
  • Budapest