www.cvonline.hu

Mechatronikai rendszer üzemeltetési vezető helyettes

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1018062

Autóalkatrészek forgalmazásával és értékesítésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkatársat.
Feladatok:
  • mechatronikai rendszerüzemeltetési vezető munkájának segítése, támogatása
  • a raktári logisztikai rendszer, szállítópálya rendszer felügyelete
  • a felmerülő probléma jelzése a vezető felé
  • karbantartási projektek, javítási munkálatok felügyelete
  • folyamatos beszámolás, jelentés készítése a mechatronikai rendszerüzemeltetési vezető felé
  • mindazon tevékenységet köteles ellátni, amelyre munkáltatója, vagy bármely felettese utasítja
  • a raktári ki és bevételezések során a FIFO elv lehetőség szerinti betartása, betartatása

Elvárások:
  • min. középfokú műszaki végzettség (mechanikai/elektronikai)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)
  • kiváló kommunikációs –és problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • logikus gondolkodás
  • önállóság

Juttatások:
  • fix bérezés
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos, pörgős csapat

Előnyök:
  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest