www.cvonline.hu

Mechatronikai műszerész – Németország

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1013681

Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Gépek és műszerek kezelése, szerelése
  • Gépek és eszközök karbantartása, műszaki állapotuk ellenőrzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentumok elkészítése

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség (elektronikai, mechanikai vagy mechatronikai)
  • Erős, kommunikációképes német nyelvtudás (B2-től, amit kollégáink tesztelnek)
  • Többéves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Magas fokú felelősségtudat, megbízhatóság
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Juttatások:
  • Német alkalmazotti jogviszony
  • Kedvezményes szállás biztosított
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzés helye: Németország, Bréma környéke

Előnyök:
  • B-kategóriás jogosítvány és saját autó

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld