www.cvonline.hu

Mechatronikai mérnök

  • A hirdetés 15 napja lejárt

Pozíció leírása:

Automata célgépek prototipus fejlesztésében, gyártásában, tesztelésében, fejlesztésében aktív részvétel, (szoftveres, elektronikai és mechanikai kivitelezés is);
PC alapú és standalone gépi látás rendszerek tervezése programozása, kivitelezése, karbantartása, fejlesztése;
Adatgyűjtő rendszerek rendszer, szoftver, hardver, villamos tervezésében, és kivitelezésében aktív részvétel;
Egyéb gyengeáramú egyedi PLC és PC alapú rendszerek tervezése, kivitelezése karbantartása,továbbfejlesztése és hibaelhárítása.

Követelmények:

• mechatronikai mérnöki végzettség
• erős programozói ismeretek Object Pascal, vagy C alapokon, hardver programozás (RS232,USB, LPT, TCP-IP)
Machine vision rendszerek ismerete, és min. 2 év gyakorlat (Keyence, Omron, Cognex);
3D tervező programok ismerete (AutoCad 3D előny), 2-3 év gyakorlat 3D tervezésben;
PLC rendszerismeretek (Mitsubishi, Moeller), szenzorika, gyengeáramú vezérlések;
Pneumatikus ismeretek, aktuátorok, megfogók (SMC termékpaletta ismerete);
Robotok ismerete, mastering és setup a kicsomagolástól (IAI, Universal);
Erős műszaki angol nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

Komárom, Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Elvárás

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási rendszer
Felelősségteljes munkakör

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Automata célgépek prototipus fe...
Győr, Komárom, Tatabánya

Elektronikai/Mechatronikai műszerész

Trenkwalder Kft

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező partner...
Veszprém, Veszprém

Mechatronikai mérnök - Pápa (Referenciaszám: HM-1473)

Man at Work Kft.

Feladatok: Termelés folyamatosságának a biztosí...
Veszprém