www.cvonline.hu

MECHATRONIKAI MÉRNÖK (tervezés, elektronikai fejlesztés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 719699

Link megjelenítéseimages/editor/1351074425.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Járművekre szánt tartóelemek, konzolok tervezése
  • Jármű és vevő specifikus követelmények tisztázása, dokumentálása
  • Műszaki rajzok, termékleírások, ellenőrzési és karbantartási utasítások készítése
  • Kapcsolódó elektronikai termékek fejlesztése, minősítése és dokumentálása vasúti járművek számára az adott költség-, minőségi és határidő követelményeknek és a vonatkozó szabványoknak megfelelően

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki felsőfokú végzettség (mechatronikai mérnök, villamosmérnök vagy gépészmérnök)
  • Tapasztalat analóg és digitális kapcsolások tervezése (beleértve CAD) és tesztelése terén
  • A legújabb hardvertervezési technológiák ismerete
  • Pro/Engineer és Pro/Mechanica ismerete
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet, megbízható, pontos munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Mentor Graphics DxDesigner-rel, Expedition PCB-vel, Altium Designer-rel szerzett tapasztalat
  • Alapszintű programozási gyakorlat C/C# nyelven

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MECHATRONIKAI MÉRNÖK (tervezés, elektronikai fejlesztés), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése