www.cvonline.hu

Mechatronikai karbantartó technikus

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Turbófeltöltő és dupla kuplung, gyújtógyertya és hűtőszivattyú, összkerék meghajtás és kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TorqTransfer Systems üzletága összkerék meghajtású gépjárművek nyomatékátviteli rendszereinek egyik világszerte vezető fejlesztője és gyártója. Ezek a rendszerek javítják a gépjárművek stabilitását, biztonságát és vezetési kényelmét. A BorgWarner TTS üzletágának új magyarországi gyárában kuplungok és azok alkatrészeinek összeszerelésével foglalkozunk.

Növekedésünknek köszönhetően csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Napi karbantartás elvégzése
  • Megelőző karbantartás elvégzése a megelőző karbantartási terv alapján
  • Gépbeállítás, üzemzavar elhárítás
  • Karbantartási feladatok dokumentálása
  • Tartalék alkatrész készlet kezelése
  • Karbantartási szoftver használata
  • Gyártási folyamatok fejlesztésére javaslattétel

Elvárások:

  • mechatronikai technikus/műszerész vagy  automatizálási technikus végzettség
  • legalább hároméves automatizált gépek működtetésében, üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • tervszerű megelőző karbantartási (TPM) ismeret, tapasztalat
  • vezérléstechnikai  ismeretek, hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • PLC  programok ismerete (Siemens S5- S7, Mitsubishi, Allen Bradley) előny
  • multinacionális autóipari tapasztalat előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • alapfokú angol nyelvismeret előny
  • jó probléma megoldó készség
  • pontosság, precizitás
  • képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • jó csapatjátékos

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő bérezés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatás

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Boros Andrea, HR Supervisor

E-mail: E-mail cím megjelenítése

BorgWarner TTS Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.                                                                                                                                                                                                                         feel good about drivin

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő