www.cvonline.hu

Mechatronikai karbantartó FSandEGM területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 919934

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Mechatronikai karbantartó FS&EGM területre

Feladatok:
  • A gyártásban lévő készülékek, gyártóegységek időszakos és rendszeres - tervszerű, megelőző karbantartása,
  • Folyamatos hibakeresések, javítások elvégzése,
  • Géppark hibáinak megelőzése, elhárítása,
  • Termelés folyamatos támogatása,
  • Együttműködés a társosztályokkal,
  • Munkához rendszeresített nyilvántartások, munkanaplók vezetése,
  • A napi, heti, havi ellenőrzések elvégzése és dokumentálása,
  • Munkájához szükséges minőségirányítási utasítások betartása.
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség - szerszámkészítő, v. mechatronikai szerelő végzettség,
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • PLC programozási ismeretek,
  • Segítő és csapatjátékos szemlélet,
  • Motivált, dinamikus, precíz és rugalmas személyiség,
  • Elektromos és mechanikus karbantartási területeken szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat.
Előny:
  • Érettségi, technikusi végzettség, különösen: mechatronikai vagy pneumatikai ismeretek,
  • Német v. angol nyelvtudás.
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban.
Kapcsolat:
Referencia kód: CON-011

Kapcsolat

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, illetve referencia kód megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vác