A Continental 2014. évi több milliárd eurós árbevételével a világ vezető autóipari beszállítói közé tartozik és jelenleg körülbelül 180.000 munkatársat foglalkoztat, a világ 50 országában.
A Continental AG Magyarországon 5 vállalattal, 8 telephelyen képviselteti magát és közel 6.000 munkatársat foglalkoztat. A ContiTech Rubber Industrial Kft. szegedi telephelye meghatározó a nehézműszaki gumitermék gyártásában, termékeink legnagyobb része exportra kerül. A termelés 3 üzemben, a heveder, keverék és tömlő területen folyik.  Az utóbbi években végrehajtott jelentős fejlesztéseknek köszönhetően a szegedi hevederüzem Európa legnagyobb textílerősítésű hevedergyára lett. A vállalatnál magas szintű fejlesztőmunka folyik, mely különösen nagy hangsúlyt kap a speciális olajipari és tengeri tömlők területén.
Ezért szeretnénk megnyerni Önt is a ContiTech Rubber Industrial Kft. számára.

Mechatronikai karbantartási koordinátor
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatai:

   > Gépészeti, mechanikai karbantartások koordinálása
   > Elektromos, vezérléstechnikai karbantartások koordinálása
   > Egyedi gépészeti és vezérléstechnikai felújítások irányítása
   > Preventív jellegű rendszeres karbantartások meghatározása
   > Termelő berendezések vezérlő programjának módosítása, ezeknek a programoknak a naprakész archiválása, nyilvátartás vezetése

Követelmények:

   > Mechatronikai mérnök végzettség
   > Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
   > Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office)
   > SIEMENS PLC programozásban való jártasság (Step7, TIA portal, WinCC)
   > AutoCad, Soli Edge tervező programok ismerete
   > AC, DC hajtások paraméterezése
   > Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
   > Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

   > Termelésben vagy gyártási területen szerzett tapasztalat
   > Német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Szeged

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat a Link megjelenítése oldalon vagy küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Kontakt személy: Csáki Katalin, HR Menedzser
ContiTech Rubber Industrial Kft.  Cím: 6728 Szeged, Budapesti út 10.

Link megjelenítése I Link megjelenítése I Link megjelenítése

Régió
Csongrád
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés