www.cvonline.hu

Mechatronikai fejlesztőmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.20.
Hirdetés azonosító: 668679

Multinacionális gyártó partnerünk budapesti székhelyére keresünk munkatársat Mechatronikai fejlesztőmérnök feladatkörbe!

Feladatok:

- Haszongépjárművekben alkalmazott mechatronikus rendszerek és elektromos hajtásláncok tervezése
- Szimulációk és méretezési számítások végzése
- Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

- Felsőfokú (Msc) mechatronikai mérnöki vagy villamosmérnöki diploma
- Minimum 1-2 éves fejlesztői/konstruktőri tapasztalat
- Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
- Villamos hajtások működésének ismerete
- Szimuláció területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Széleskörű juttatások
- Magas színvonalú technikai háttér
- Változatos feladatok
- Folyamatos szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján