www.cvonline.hu

Mechanikus üzemviteli műszerész

  • A hirdetés 606 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatósága

munkatársakat keres

Feladatok:

  • Termelő berendezések váratlan meghibásodásainak elhárítása;
  • Termelő berendezések üzemeltetése során a társterületek által jelzett műszaki problémák kezelése;
  • Rendszeres ellenőrzések végzése és dokumentálása;
  • Termelő gépekhez kapcsolódó mobil berendezések tervezett karbantartása;
  • Kapcsolattartás a termelő területtel.

Elvárásaink:

  • Általános gépész végzettség;
  • 3-5 év termelő területen szerzett üzemviteli vagy karbantartási tapasztalat;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek;
  • Műszakos munkarendben való munkavégzés;
  • Kiváló együttműködő készség, hatékony csapatmunka;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat;
  • Pneumatikában szerzett képesítés/jártasság;
  • Középfokú (technikusi) vagy felsőfokú végzettség;
  • Angol nyelvtudás.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. augusztus 2-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése