www.cvonline.hu

Mechanikus üzemviteli mérnök

  • A hirdetés 523 napja lejárt

 A TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatósága

Műszaki Mérnökség és Karbantartás területre munkatársat keres

Feladatok:

- Üzemviteli feladatok szakmai koordinálása;
- Hibaelhírást priorizálásának meghatározása;
- Pótalkatrész-ellátás biztosítása;
- Javaslattétel a karbantartás fejlesztésével kapcsolatosan;
- Társterületekkel való együttműködés.

Elvárás

 - Technikusi vagy szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök);

- Hasonló területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat;
- Alapfokú angol nyelvtudás;
- Felhasználói szintű MS Office programok ismerete;
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
- Precíz, pontos munkavégzés.

Értékelt kvalitások

- MS Office programok haladó szintű ismerete;
- Tervező szoftverek ismerete (AutoCAD);
- Középfokú angol nyelvtudás;
- Gyógyszergyártásban szerzett tapaszlat;
- Eletronikában való jártasság.

Amit nyújtunk

- Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
- Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
- Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
- Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő