www.cvonline.hu

MECHANIKUS TECHNIKUS

Procter & Gamble HYGINETT Kft.

Hozzáadva: 2016.11.21.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1098305

Csömörön található, 1991 óta működő női higiéniai termékeket előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

 FELADATOK:

  • automatizált gyártósorok megfelelő működésének biztosítása, alapanyaggal való ellátása,
  • a gyártás során felmerülő mechanikus hibák diagnosztizálása, elhárítása és dokumentálása,
  • tervezett átállásokban és karbantartásokban való közreműködés,
  • termelési adatok nyomon követése, dokumentálása,
  • legyártott termékek minőségellenőrzése,
  • veszteségcsökkentő projektekben való részvétel.

MIT VÁRUNK:·

  • műszaki, mechanikai, karbantartói, autószerelői területen szerzett tapasztalat,
  • folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
  • számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok).

MIT AJÁNLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Pályakezdők számára széleskörű tréningprogram
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Csömör