www.cvonline.hu

Mechanikus szerelő

  • A hirdetés 519 napja lejárt

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gépek és részegységek szerelése
  • A szerelési terület rendjének és tisztaságának betartatása
  • Hiányos alkatrészek utómunkálása
  • Gép, gépegység csomagolása
  • Szerelési utasítás követelményének betartása.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Min. 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság

Egyéb információk

  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Mechanikus szerelő" megjelöléssel az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő