www.cvonline.hu

Mechanikus szerelő

  • A hirdetés 809 napja lejárt

A Duvenbeck Immo Logisztikai Kft.

kollégát keres

Munkavégzés helye:

Hegyeshalom

Feladatok:

A cég állományában található, különböző típusú (főként Mercedes, Scania, MAN) vontatók és szerelvények karbantartási és javítási feladatainak ellátása és szakmai irányítása.

Elvárások:

  • Autó és/vagy autóvillamossági szerelői képesítés
  • Tapasztalat a Mercedes (esetleg MAN, Scania) kamionok karbantartásában és javításában

Előny, de nem feltétel:

  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat
  • Pótkocsi-javításban szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, nemzetközi cég
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Szükséges felszerelések teljeskörű biztosítása
  • Szállás és hazautazás biztosítása

A megadott e-mail címre várunk önéletrajzokat, bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő