www.cvonline.hu

Mechanikus összeszerelő

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Rendelkezik műszaki vagy elektronikai végzettséggel? Dolgozott már gyártó-termelő környezetben? Akkor várjuk jelentkezését a következő munkalehetőségükre:

A leendő munkatárs feladatai:

  • ipari termékek összeszerelése munkautasítás alapján

  • legyártott termékek ellenőrzése és tesztelése

  • vezetői utasítások betartása

  • hibajegyzékek készítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakirányú technikusi, műszaki vagy elektronikai végzettség

  • minimum 1-3 év gyártó-termelő környezetben szerzett tapasztalat

  • analitikus gondolkodás

  • SAP és MS Office programok ismerete előny

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség

  • 2 vagy 3 műszakos munkarend

  • bónusz, teljesítménybér és béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/252-1411-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014