www.cvonline.hu

Mechanikus összeszerelő operátor

  • A hirdetés 381 napja lejárt

APEX Kft. keres munkatársakat

munkakörbe Veresegyházra.

Feladatok:
Erőmű-összeszerelési folyamat szakmai munkájának (hegesztés, gépészeti-szerelés) végrehajtása a szerelés-irányítók vezetésével.
Elvárások:

  • Végzettség: Szakirányú szakmunkás (legalább)
  • Tapasztalat: Többévnyi összeszerelés (erőművi vagy gépészeti (csőhálózati) gyakorlat)

Kompetenciák:

  • Képesség a műszaki rajzok értelmezésére (számítások elvégzése az angolszász és európai mértékegységek)
  • Túlórázásra való hajlandóság
  • Jogosítvány targoncához és daruhoz
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (munkába járás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kt.:
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő