www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartót keresünk a XXI. kerületbe

  • Az álláshirdetés 60 napja lett aktiválva

Munkatársat keresünk csepeli partnercégünk számára! Jelentkezzen MOST mechanikus karbantartó pozícióba!

Elvégzendő feladatok:

  • Karbantartások elvégzése
  • A gép megfelelő működésének ellenőrzése
  • Karbantartások dokumentálása

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • Erős műszaki érzék
  • Minimum négy év ipari környezetben végzett gépészeti karbantartási vagy autószerelői tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése, Windows, Office ismerete
  • Műszaki rajz ismerete, komplex dokumentáció alapján történő munkavégzés
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Esetenként túlóra vállalása

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 256 31 47-es telefonszámon érdeklődhet!