www.cvonline.hu

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 952400

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Gépek, berendezések tervezett megelőző karbantartása és a felmerülő javítási feladatok szakszerű elvégzése, előírás szerinti dokumentálása
  • Gépek, berendezések működőképes állapotban tartása
  • Belső átalakítások, kisebb volumenű beruházások kivitelezése
  • Feladata továbbá minden olyan munka elvégzése melyre közvetlen vezetői utasítást adnak

Elvárások:

  • Gépész vagy mechatronikai végzettség
  • Pneumatikai ismeretek
  • PLC ismerete előny
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat előny

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címen keresztül.