www.cvonline.hu
Mechanikus Karbantartó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.03.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 922723
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Az élelmiszergyártás területén tevékenykedő multinacionális Partnerünk számára keresünk MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:
- A termelésben lévő gépek műszaki állapotának folyamatosan figyelemmel kísérése
- Karbantartási munkálatok elvégzése, kivitelezése
- Gépek és szerkezetek műszaki felkészítése a gyártásra
- A termelő berendezések folyamatos üzemben tartása
- A meghibásodott berendezések javítási idejének csökkentése
- Géptelepítéseknél/áttelepítéseknél aktív részvétel
- A berendezések műszaki előkészítéséhez, karbantartásához, javításához szükséges alkatrészek, eszközök, anyagigényének folyamatos figyelése, rendelések leadása a mérnökség felé

Követelmények
- Középfokú végzettség (gépész terület)
- Minimum 3 év mechanikus karbantartói tapasztalat gyártó/termelő vállalatnál
- Munkájára igényes, önálló, proaktív személy
- Terhelhetőség
- Jó kommunikációs képesség
- Jó problémamgoldó képesség
- Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
- 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:
- Technikusi végzettség