www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó

  • A hirdetés 851 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk számára keresünk

Mechanikus Karbantartó

   munkatársat Szombathelyre.

FELADATOK:

  • Gépek típusváltásainak, átállásainak, beállításának gyors, precíz végrehajtása.

  • Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása.

  • Műszakváltás szakszerű átadás/átvétele.

  • Proaktív részvétel típusváltásoknál, termelésváltozásoknál,

  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése azok dokumentálása.

  • Esetenként, alkatrészek, egyedi darabok rajz vagy megbeszélés szerinti elkészítése.

  • Alkatrész utánpótlásának igénylése.

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki középfokú végzettség ( mechatronika, pneumatika ).
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat gyártó környezetben,
  • Hidraulika rendszerek ismerete.
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása.

Amennyiben felkelltette az érdeklődését a pozíció kérem küldje át az önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre magyar nyelven vagy hívja a 96/519-295.

Helyek Szombathely
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő