www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó

  • A hirdetés 689 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft. – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Porsche, Fiat, Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen, Renault.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök gépkönyvek, működési/műszaki leírások karbantartási utasítások szerinti üzemeltetése
  • A termelési műszakvezetők által jelzett hibák elhárítása
  • A tervszerű megelőző karbantartás végrehajtása
  • A tervszerű és rendkívüli karbantartások elvégzése, dokumentálása
  • Műszaki fejlesztéseket végzése a minőségi és termelési hatékonyság javítása érdekében

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Több éves, karbantartás területén, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pneumatikus, hidraulikus rajzolvasási készség
  • Kiváló problémamegoldó készség, kreativitás, motiváció a fejlődésre
  • Préselési, hegesztési, festési technológiák ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő