www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó

  • A hirdetés 767 napja lejárt

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát

munkakörbe.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú végzettség (gépipari szakmunkás vagy középiskolai végzettség)
  • hegesztői szakvizsga

A felvételnél előnyt jelent:

  • emelőgép kezelői képesítés
  • pneumatikus ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Új munkatársunknak egy izgalmas, szakmai fejlődésre is lehetőséget nyújtó munkakört és versenyképes fizetést ajánlunk.

Pályázatokat az alábbi email címre, a végzettséget igazoló bizonyítványokkal, valamint a fizetési igény megadásával együttesen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő