www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelés folyamatosságának biztosítása; gépek, berendezések rendszeres felügyelete
  • A gépek illetve azok alkatrészeinek szétszerelése, karbantartása és javítása, összeállítása összeszerelése.
  • A termelő gépek vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, felújítása.
  • Különböző közeg szállítására alkalmas vezetékek, vezetékrendszerek kialakítása, a különböző elzáró és szabályozó elemek beépítése, a kész vezetékrendszerek karbantartása (Hidraulika, pneumatika)
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése
  • Az elvégzett munkák dokumentálása és nyilvántartása
  • Előírt rendszeres karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (géplakatos, mechatronikai technikus, szerszámkészítő végzettség)
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Hidraulikus / pneumatikus rendszerek szerelésében szerzett releváns tudás
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat, alkatrészismeret
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, stressz tűrés
  • Új ismeretek iránti fogékonyság, problémamegoldó képesség
  • Hajlandóság több műszakos munkavégzésre
  • Német vagy angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

Helvécia

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Címünk: Adecco Kft., 6000 Kecskemét, Bocskai utca 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő